RX-7 Veilside Drift Simulator

Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50.2 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Process
Mobil cihazınız ile araba yarışı oyunu oynamak isterseniz bu kaliteli oyunu indirebilirsiniz.

Gerçek araba modelleri ile gerçekçi bir araba yarışı oyununa dahil olmak için RX-7 Veilside Drift mobil oyununa ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Android cep telefonunuza indirerek oynayabileceğiniz RX-7 Veilside Drift Simulator mobil oyununda birbirinden güzel arabalara sahip olabilirsiniz. Oyunu indirin aracınızı seçin ve piste çıkın. Diğer yarışçılara karşı kendi araçlarınızı ön plana çıkartarak oyunun kazanan kişisi olmaya çalışın. 

Oyunda seçmeniz için dört farklı karakter bulunuyor. Hoşunuza gideni seçin daha sonra aracınızı seçin ve yarışları kazandıkça oyunu kazanma ihtimaliniz daha da artacaktır. Rakiplerinize karşı yarışları kazandıkça kendi aracınızı özelleştirebilirsiniz. Bu da oyunda sizlere prestij kazandıracaktır. Kendi zevkinize göre yarışlara katılacağınız yerleri seçebilirsiniz. 

Orman, çöl ve şehir arasında bir güzergah seçerek aracınız ilerleyebilirsiniz. Gerçek hayatta hayranı olduğunuz spor araçların direksiyonuna geçerek sürme tecrübesini edinebilirsiniz. Diğer oyuncuların bir adımına geçmek için kendi aracınızı güçlendirin ve oyunda yarışı ilk kazanan kişi siz olun. 

RX-7 Veilside Drift Simulator indir